Важливість зволоження повітря складно недооцінити - від неї залежить здоров'я людей, довговічність предметів інтер'єру, музичних інструментів, електротехніки та виробничого обладнання. Певний рівень вологості також важливий для технологічних процесів в поліграфії, харчової індустрії та багатьох інших.

Компанія Buhler - AHS є виробником нових систем зволоження повітря адіабатичного типу. Ці системи є сучасним рішенням і володіють самим широким спектром застосування, як у побутовій сфері, так і в офісних і промислових рішеннях.

Основні переваги систем Buhler-AHS

  • Можна встановлювати на готові об'єкти
  • Не вимагає ручного доливання води
  • Не утворює білого нальоту
  • Мініатюрні форсунки
  • Контроль протікання

Коротко про системи Buhler - AHS

Устаткування нашої компанії не вимагає складних монтажних робіт, легко адаптується під будь-які умови експлуатації та потреби клієнта.

В основу покладені найбільш сучасні рішення в області гідравлічних систем , а так само систем очищення та знезараження води. Використовувані технологічні схеми, відсутність нагрівальних елементів і складних електронних комплектуючих забезпечують максимальну економічність, надійність, а також значно скорочує витрати на регулярне обслуговування.

Переваги перед системами інших типів