Про компанію Buhler - AHS

Компанія Buhler - AHS була створена в 2007 році на базі машинобудівної компанії, що спеціалізується на випуску устаткування і техніки для сільського господарства. Метою створення нового бренду з'явилося прагнення компанії розширити область своєї діяльності на сферу комфорту і почати розробку і виробництво модельного ряду зволожувачів адіабатичного типу для використання в житлових і офісних приміщеннях. Великий досвід в створенні складних механічних і гідравлічних пристроїв, а так само у виробництві матеріалів дозволяє бути впевненими в якості продукції.

У компанії постійно ведуться роботи з поліпшення надійності окремих вузлів системи, проводяться тестові випробування і розробляються нові способи підвищити продуктивність і якість своєї продукції.

Власні складальні виробництва гарантують відповідність всіх вузлів заявленим вимогам і дозволяють контролювати якість кінцевого складання систем. Компоненти випускаються систем проходять ретельний контроль на відповідність вимогам безпеки, екологічності та якості.

Компанія володіє складом високо - кваліфікованих фахівців і постійно розширює свій штат співробітників. Розроблено зручні та надійні схеми підключення та введення в експлуатацію нових систем зволоження, а так само проводиться навчання фахівців фірм- партнерів.

Нові розробки систем зволоження орієнтовані на те, щоб зробити установку і подальше обслуговування максимально простим і швидким. Створено оригінальну схема прихованої установки розпилювальних форсунок , яка не змінює інтер'єр приміщень і дозволяє добитися максимальної ефективності при мінімумі витрат, а комплексні системи попередньої отчісткі гарантують безвідмовну роботу в умовах жорсткої і погано очищеної водопровідної води. Всі системи забезпечені надійним механізмом захисту від протікання.