Про систему Buhler - AHS

Продукція Buhler - AHS, системи зволоження повітря - адіабатичного типу. Тобто для зволоження повітря воду не потрібно підігрівати. Це дозволяє не тільки домогтися максимальної економічності у споживанні енергії , але і звести до мінімуму регламентне обслуговування. Вода розпорошується з форсунок діаметром 85 мкм (1,2 літра / год і 2,4 літра / год для здвоєних форсунок) і 200 мкм (3,5 літра / год) під високим тиском і утворює дрібнодисперсний туман, який, миттєво випаровуючись, насичує повітря вологою і не осідає на підлогу, меблі, техніку та інші предмети інтер'єру. Наші системи зволоження можуть використовуватися як на приватних об'єктах, так і в офісах компаній. Всі системи комплектуються блоком фільтрів очищення води і опціональною системою пом'якшення. Це дозволяє в рівній мірі гарантувати довговічну роботу блоку нагнітача і форсунок, а також чистоту розпилюється води, яка в свою чергу не утворює нальоту при випаровуванні і безпечна для здоров'я. Ретельна попередня очистка води дозволяє позбавити систему від містяться мінералів, розмноження мікроорганізмів і водоростей.

Блоки водопідготовки зазвичай розташовуються в технічному приміщенні, трубки підведення води і форсунки розміщуються в стіні або в спеціальних коробах малого перетину і зовсім непомітні для очей.

Ви можете встановлювати бажане значення вологості в кожному приміщенні незалежно один від одного завдяки окремим регуляторам.

На даний момент Buhler - AHS поставляє на український ринок 3 моделі систем адіабатичного зволоження повітря. Основні їх відмінності між собою - продуктивність (розпорошується вода - літр / год) і кількість зон зволоження (одноразово включаються групи форсунок).

Основні технічні переваги системи:

Основні характеристики систем:

Характеристика системи Playgreen 6 Playgreen 12 Manitoba 12
Площа що обслуговується до 300 м2 до 600 м2 до 600 м2
Номінальна продуктивність до 6 л/г до 12 л/г до 12 л/г
Максимальне число незалежних зон 2 2 10
Максимальне число форсунок 7 12 12
Споживана потужність до 190 Вт до 240 Вт до 300 Вт

Серія Playgreen 6 - блоки стандартної продуктивності (6 л / год)

Продуктивність центрального модуля - 6 л / год. Система клапанів і фільтрів розташована всередині самої установки і може обслуговувати дві відособлені зони зволоження. Завдяки використанню тільки однієї установки система дуже компактна і ідеально підходить для групи приміщень сумарним об'ємом до 900 м3. Існують дві модифікації цієї моделі PG6 і PG6UV - остання забезпечена функцією додаткової безперервної 2-х ступінчастою стерилізації води ультрафіолетом. Регулятори вологості встановлюються по зонах зволоження і управляють форсунками.

1 - Центральний модуль PG6 / PG6UV

2 - Зовнішній мікрокарбоновий фільтр MCF75

3 - Пасивні форсунки PN1 (СС) / PN1.2 (СС) / PN3 (СС)

4 - Пульт управління ТГ1

5 - Армована трубка високого тиску HPH04

Детальніше про систему>>>

Серія Playgreen 12 - блоки високої продуктивності ( 12 л / год )

Продуктивність центрального модуля - 12 л / год. Система клапанів і фільтрів розташована всередині самої установки і може обслуговувати дві відособлені зони зволоження. Додатково з блоками високого тиску встановлюються блок фільтрів і опціональний блок умягчителя води, параметри яких вибираються виходячи з якості подводимой водопровідної води. Вся вода перед використанням проходить 2 -х ступінчасту ультрафіолетову обробку. Ці системи володіють великою продуктивністю і можуть обслуговувати групу приміщень сумарним об'ємом до 1800 м3. Регулятори вологості встановлюються по зонах зволоження і управляють форсунками.

1 - Центральний модуль PG12UV

2 - Зовнішній мікрокарбоновий фільтр MCF170 / FS1

3 - Пасивні форсунки PN1 (СС) / PN1.2 (СС) / PN3 (СС)

4 - Пульт управління ТГ1

5 - Армована трубка високого тиску HPH04

6 - Модуль пом'якшення SM1 / SM2

Детальніше про систему>>>

Серія Манітоба 12 - блоки високої продуктивності (12 л / год)

Продуктивність центрального модуля 12 л / год. Блок підтримує до 10 незалежних зон зволоження. Додатково з блоками високого тиску встановлюються блок фільтрів і опціональний блок умягчителя води, параметри яких вибираються виходячи з якості подводимой водопровідної води. Вся вода перед використанням проходить 2 -х ступінчасту ультрафіолетову обробку . Ці системи володіють великою продуктивністю і можуть обслуговувати групу приміщень сумарним об'ємом до 1800 м3. Регулятори вологості встановлюються по зонах зволоження і управляють форсунками, створюючи в кожній окремій кімнаті свій мікроклімат.

1 - Центральний модуль M12UV

2 - Зовнішній мікрокарбоновий фільтр MCF170 / FS1

3 - Активні форсунки AN1 / AN1.2 / AN3

4 - Пульт управління ТГ1

5 - Армована трубка високого тиску HPH04

6 - Модуль пом'якшення SM1 / SM2

7 - Зональний контролер MZC10

Детальніше про систему>>>

Все обладнання має захист від протікання і забезпечено датчиками несправностей і відключення води. Всі окремі компоненти системи у випадку несправності або поломки від'єднуються для обслуговування. Система компактна і повністю автономна, інформує про необхідність зміни фільтрів або реагентів умягчителя. Періодичність обслуговування залежить від якості і витрати використовуваної води, зазвичай один раз на рік. Все обладнання сертифікується і проходить технічну перевірку на відповідність технічним параметрам після складання.